Sunday , 18 November 2018 / یکشنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۷
آموزش طب سوزنی در چین

آشنایی با مکانیسم عمل گیاهان لاغر کننده

امروزه داروهای گیاهی متعددی جهت کاهش وزن تهیه و در بازار موجود است که کارایی بسیاری زا آنها از نظر علمی به اثبات نرسیده است . همیشه به خاطر داشته باشید که مصرف هیچ گیاهی نمیتواند شما را از رژیم گرفتن و ورزش کردن بی نیاز سازد . بلکه گیاهان لاغر کننده به عنوان یک عامل کمکی میتوانند در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم شما را در کاهش سریعتر وزن یاری کنند.

از گیاهان به روشهای مختلفی در نسخه های لاغری استفاده میشود که برخی از این مکانیسم ها عبارتند از :

گیاهان ملین و مسهل :

این گیاهان با افزایش سرعت دفع مواد غذایی موجب کاهش جذب آن ها در بدن میشوند . بدیهی است استفاده طولانی مدت از این گیاهان عوارض گوناگونی برای بدن در بر دارد . از این گروه میتوان به سنا و صبر زرد و ریوند چینی اشاره کرد.

گیاهان ادرار آور :

این گیاهان ادرار را افزایش میدهند و در واقع از آب بدن و نه چربی آن میکاهند.بسیاری از نسخه های گیاهی که وعده کاهش وزن سریع را میدهند دارای این نوع گیاهان میباشند. از این گروه میتوان به گل قاصد و کاکل ذرت اشاره کرد.

گیاهان افزایش دهنده سوخت و ساز بدن :

این گیاهان در زمره بهترین لاغرکننده ها بوده و موجب میشوند از رژیم و ورزش سریعتر نتیجه بگیرید . چای سبز و فلفل قرمز و زیره از این گروه هستند.

گیاهان کاهش دهنده اشتها :

این گروه سرشار از فیبرهای گیاهی و یا مواد موسیلاژی هستند و اگر قبل از غذا خورده شوند

 

 

 

کتاب درمان اختلال جنسی با هیپنوتیزم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا